Hakkımızda

ARAS KARDEŞLER SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Bebe ve çocuk giyimi üretimi yapmak amacıyla 1990 yılında Bursa’da kurulan firmamız 5.000 metre karelik üretim alanı ve 29 yıla yaklaşan tecrübesi ile faaliyetlerine devam etmektedir. 1–12 yaş arası kız-erkek grubuna yönelik üretim yapılan firmamızda yüksek nitelikli ürünler küresel standartlara uygun bir şekilde üretilerek satışa sunulmaktadır.

Sağlam ve dinamik ilkeler üzerine kurulan firmamızda, günün modasına uygun şık ve estetik ürünler; müşteri odaklı çalışma anlayışı ve üstün hizmet kalitesinden taviz vermeden üretilmekte, kalite kontrolleri büyük bir hassasiyet içinde gerçekleştirilmektedir.

Tam bir ekip ruhu ile hareket eden firmamız güçlü Ar-Ge yapısıyla degişen dünyanın istek ve beklentilerine uygun hareket etmekte, sürekli gelişim ve başarıyı hedeflemektedir. Firmamız vizyonunu, bebe ve çocuk giyim sektöründe, fark yaratacak yeniliklere öncülük etmek, ulusal ve uluslar arası pazarda etkin bir konuma ulaşmak olarak belirlemiş, üretim stratejisini ve satış politikasını bu alanda yoğunlaştırmıştır.

Benzersiz Modeller
Benzersiz Modeller
Profesyonel tasarım kadromuz ile eşi benzeri olmayan tasarımlar çıkarmaktayız. Tasarladığımız modellerimizi profesyonel ekibimiz ile üretmekteyiz.
Müthiş Ürünler
Müthiş Ürünler
Bin bir çeşit ürün çeşitlerimizi sizlere sunuyoruz. Bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilir ürünlerimizi görmek için firmamızı ziyaret etmeye gelebilirsiniz.
Süper Kalite
Süper Kalite
Tüm ürünlerimizi özenle üretmekteyiz. En kaliteli malzemeleri kullanarak profesyonel çalışan kadromuz ile seri bir şekilde üretmekteyiz.

Vizyon

Faaliyet gösterdiği çocuk  giyim alanında sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve hizmetler sunan; Lider, başarılı, öncü, dinamik şirketlerden birisi olmak.

Misyon

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen güvenilir, verimli, yenilikçi bir şirket olmak.

Değerlerimiz

* Yenilikçi Olmak
* İleri Görüşlü Olmak
* Kaliteli Olmak
* Dürüstlükten Ödün Vermeyen
* Sürdürülebilir
* Çözüm Odaklı Olmak
* Paylaşımcı olmak
* Çevreye ve insana saygılı olmak
* Çalışanlarımızın fikirlerine değer vermek
* Geniş kitlelere açık olacak iletişim geliştirmek
* Adaletli olmak
* Ülke ekonomisine katkıda bulunmak
* Ön yargısız olmak
* Sürekli gelişim içinde olmak
* Kucaklayan ve tarafsız olmak